Skip links

Hasta Karyolası Nasıl Kurulur?

Hasta Karyolası Nasıl Kurulur?

2 motorlu ve diğer üst modellerde kurulum konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz ve özellikle yatak başlığının yerleşiminde bu sıkıntı biraz daha fazla olacaktır. Hasta karyolası nasıl kurulur sorusuna yanıt almak için buradasınız ve bu konuda sizlere yardımcı olacağımızı da hatırlatmak isteriz. Eğer havalı yatak tercihi yapıyorsanız sadece şişirme işlemi ile birlikte kurulum sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Kurulumu zor modellerde ise servis ekiplerimiz bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve montaj esnasında gerekli detayları da an be an aktarıyorlar. Yataklar size ayrı ayrı parçalar şeklinde ulaşacak ve bu parçaların montajı da yine ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

hasta karyolası kurulumu nasıl yapılır

Hasta karyolası nasıl kurulur başlığı altında korkuluklar, yatak başlığı ve motor yerleşimi gibi konulara da yer vermek gerekiyor. Kurulum, sizlerin yerine getirebileceği bir şey değil ve montaj hizmeti sunmayan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle motorlu yataklarda bu durum geçerli çünkü amatör müdahaleler ne yazık ki yatağa zarar vermenize neden olacaktır. Bu konuda personelimizden yardım isteyebilirsiniz ve gerekli detayları da en ince ayrıntısına kadar paylaşıyorlar.